Medewerkers

Elisa Boekhorst

Beleidsadviseur Grensoverschrijdende Samenwerking

e.boekhorst@acutezorgeuregio.nl 053 - 487 7139

Portefeuille

  • Contactpersoon Grensoverschrijdende Samenwerking

Claudia Boensma

Medewerker Kenniscentrum

c.boensma@acutezorgeuregio.nl 053 - 487 2733

Portefeuille

  • Contactpersoon Kenniscentrum

Nancy ter Bogt

Beleidsadviseur Traumazorg

n.terbogt@acutezorgeuregio.nl 053 - 487 2094

Portefeuille

  • Contactpersoon Expertgroep Traumatologie
  • Contactpersoon (landelijke) traumaregistratie
  • Contactpersoon Gebruikersplatform Traumaregistratie
  • Wetenschappelijk Onderzoek

Manon Bruens

Beleidsadviseur Acute Zorg

m.bruens@acutezorgeuregio.nl 053 - 487 7138

Portefeuille

  • Contactpersoon netwerkfunctie
  • Contactpersoon MMT
  • Contactpersoon regionaal acute zorg dossier

Joost Hofhuis

Beleidsadviseur Crisisbeheersing en OTO

j.hofhuis@acutezorgeuregio.nl 053-487 3061

Portefeuille

  • Contactpersoon Crisisbeheersing & OTO (stategisch)
  • Dossiers: Integraal Crisisplan, CBRN, Kwaliteitskader Crisisbeheersing en OTO, landelijk OTO-platform

Rik Kleijer

Projectmedewerker Crisisbeheersing en OTO

R.Kleijer@acutezorgeuregio.nl 053-487 7140

Portefeuille

  • Contactpersoon Crisisbeheersing & OTO (operationeel)
  • Dossiers: Crisiscommunicatie, Netcentrisch Werken, Aantoonbaar Voorbereid, Ketenoefening

Marja Nijkrake

Officemanager

m.nijkrake@acutezorgeuregio.nl 053-487 2097

Portefeuille

  • Contactpersoon Bureau AZE
  • Communicatie/ Website / Redactie 112 netwerk
  • Financiën
  • Contactpersoon Traumaoverleg Euregio

Jorien Pierik

Beleidsadviseur Acute Zorg

j.pierik@acutezorgeuregio.nl 053 - 487 2093

Portefeuille

  • Contactpersoon netwerkfunctie
  • Contactpersoon Expertgroepen Acute Verloskunde, Acute Psychiatrie, MICK, Sepsis, rAAA
  • Contactpersoon aanpak ouderenzorg
  • Contactpersoon aanpak personen emt verward gedrag

Cees Schenkeveld

Manager

c.schenkeveld@acutezorgeuregio.nl 053-487 2070

Portefeuille

  • Contactpersoon ROAZ
  • Contactpersoon LNAZ
  • Grensoverschrijdende Samenwerking
  • Financien
  • Redactie 112-netwerk

Ralph de Wit

Medisch Manager

r.dewit@acutezorgeuregio.nl 053-487 2097

Portefeuille

  • Contactpersoon Medisch inhoudelijke vraagstukken
  • Landelijke beraadsgroep LNAZ
  • Grensoverschrijdende samenwerking